O nas

Poszukując sensu życia, nie należy zapominać o regeneracyjnych przerwach...
 
Pozwoliwszy swoim synapsom odetchnać błogim lenistwem, proponujemy przeszukać serwis tusiedzieje.info, gdzie wraz z grupą zaangażowanych moderatorów troszczymy się o wypełnienie go wartościową treścią, czyli wskazówkami co zrobić z sobą w wolnych chwilach, gdzie skierować swe kroki, gdy doskwiera nam nuda lub kto zabawi nas najpełniej.

Motorem powstania serwisu tusiedzieje.info jest kompletna informacyjna pustynia, poprzetykana gdzieniegdzie skąpymi informacjami o odbywających się imprezach, ale skąd do diabła szary zjadacz drugiego sniadania ma niby wiedzieć, że w wiosce 40 km od jego miejscowości jest spotkanie kolekcjonerów tradycyjnych chochołów ludowych, albo inscenizacja siedemnastowiecznej bitwy, gdzie osiemdziesięciu chłopa w pełnym rynsztunku pruskiej armii naciera na drugie osiemdziesiąt luda, brocząc przy tym sztuczna krwią i roztaczając obficie zapach prochu?

Powyższe i nie tylko, dylematy użyźniły intelektualnie naszą glebę, by po tygodniach prób i wytężonej pracy, wykiełkować w postaci serwisu nadającego się do wstępnej konsumpcji.

Kluczem do poszukiwań na stronie jest kryterium zainteresowań, podzielone na sekcje tematyczne. By odeprzeć zakusy cenzury i dać odpór malkontentom wychodzimy z założenia, że nie to ładne co ładne ale co się komu podoba, dlatego obok muzyki metalowej egzystują pielgrzymki, inscenizacje historyczne, koncerty punkowe, reggae, rockowe, zloty motocykli, garbusów, koncerty blusowe, kabarety, festiwale kilkudniowe i inne.

Każda z sekcji posiada geograficzne przypisanie do danego miasta, tak by jednym rzutem oka można było ocenić siły na zmiary, bądź zamiar podług sił. Jednakże dla szperaczy spisaliśmy wszystko w postaci tabelarycznej z możliwościa rozwinięcia, tak by w pełni zapoznać się z ofertą. Mapa dodatkowo okraszona jest różnokolorowymi punktami, by zobrazować, które z imprez to gorące tematy, a które odbęda się odleglejszym terminie. Genialne w swojej prostocie, nie poprzestajemy jednak na tym i nadal intensywnie pracujemy nad dalszym rozwojem, do którego to serdecznie zapraszamy wszystkich chetnych, chcących moderować już istniejący bądź nowo założony dział.

W zamian oferujemy reklamę własnej działalności wszelkiej, dozwolonej maści, samemu racząc się spełnieniem hippisowskich marzeń i spędzaniu czasu w ciekawym towarzystwie.

Czego i Państwu życzymy
zespół tusiedzieje.info

        ©TuSieDzieje.info      |     Polityka prywatności     |     strony internetowe Zielona Góra dogo.pl dogo.pl